Společnost Brzdy Baumrukr s.r.o. je dynamická a stabilní firma s více než pětadvacetiletou historií, během které se vypracovala z malé garáže zakladatele, pana Karla Baumrukra, až do dnešní podoby. V srpnu 2017, převzala řízení společnosti nová ředitelka, paní Ivana Dischinger. Od počátku svého vzniku usiluje společnost o zabezpečení maximální kvality poskytovaných služeb a zajištění spokojenosti zákazníků v nejvyšší možné míře, k čemuž napomáhá např. rozsáhlý sklad náhradních dílů, kterým společnost disponuje a který, zákazníkům poskytuje téměř 100% záruku provedení opravy během jednoho dne. Plně si uvědomujeme tlak, který je v dnešní době vyvíjen na dopravce, a proto veškeré servisní a prodejní zakázky realizujeme s maximální časovou efektivitou.

 

  Naše hlavní zaměření je na vzduchové brzdy a rozvody, od kompresoru po brzdové válce. K této činnosti jsme certifikováni jak od společnosti WABCO, Knorr-Bremse a Haldex. Pro diagnostikování závad máme k dispozici vždy nejnovější diagnostický SW na přenosných počítačích, takže lokalizaci a diagnostiku brzdových závad jsme Vám schopni učinit, v případě obsazení všech 4 kanálových stáních, na parkovišti, případně na výjezdu, zůstane-li vaše vozidlo na cestě. Pro ověření účinnosti brzdové soustavy disponujeme válcovou zkušebnou brzd od firmy MAHA. Na této zkušebně jsme dále schopni sladit brzdový výkon soupravy, tedy vlečného a vlečeného vozidla. Dlouholeté zkušenosti našich mechaniků jsou Vám jistotou jejich znalostí problematiky.

 

  Brzdami to nekončí, dále provádíme opravy elektroinstalací, a to na vlečených vozidlech až do úrovně generální opravy (výměny) kompletních rozvodů elektroinstalace, ale i jen lokalizaci závad, výměny lamp, pozičních světel, kabeláže EBS, zásuvek, atd. Na vlečných i vlečených vozidlech dále provádíme kompletní servis nástaveb, počínaje plachtami a konče vraty. Pro servis vlečných vozidel a nástaveb jsme autorizovaný servis výrobců Wielton a Panav, dále pak autorizovaný servis výrobců dílů  BPW a SAF. Nejsme servis, kde se pouze vyměňují náhradní díly, vždy se snažíme hlavně opravit! 

 

  Co se týká dostupnosti, jsme mezi dvěma sjezdy z dálnice D5, a to 80 - Bory a 89 – Líně, v Plzni na Borských polích. Pro většinu dopravců jsme na strategickém a lehce dostupném místě. Obraťtě se s důvěrou na nás, budeme se těšit na spolupráci.

 

                                                                                                              Tým Brzdy Baumrukr s.r.o.